.. ~ .ı|ı. -Яav3ns- Team.ı|ı. ~..Cs18.SenOyna.Com..

.. ~ .ı|ı. -Яav3ns- Team.ı|ı. ~..Cs18.SenOyna.Com..

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yapGiriş

Paylaş

ben karar weremedım siz werin :D

YazarMesaj
ChAiCheN
Üye
Üye
ChAiCheN

Aktiflik :
ben karar weremedım siz werin :D Left_bar_bleue450 / 999450 / 999ben karar weremedım siz werin :D Right_bar_bleue

Rep Puanı : 212

ben karar weremedım siz werin :D Empty
MesajKonu: ben karar weremedım siz werin :D   ben karar weremedım siz werin :D Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 10:18 pm

Sebepsiz yere yaşandı ya hani her şey akıp gidercesine, amaçsız, boş ufuklarda kovalarken sen mutluluğu, ben senin kalbinin en kuytu limanlarına sığınıp seni bekledim.

Rüzgarlı günlerim oldu, dalgalarla boğuştuğum günler.. beni alıp sürükleyen tayfunlar değildi senden uzaklaştıran, senin kalbinde esen rüzgarlardı.

Hani bir balıkçıydı ya zaman, ve bende bir olta.. sürekli zamanın savurduğu, yaşamı sadece bir misina kadar ince bir ipliğe bağlı olan ben... ne tayfunlar durdurabildi ne fırtınalar, ama zaman daha hırslı, daha acımasızdı her zaman.

Ne durmak bildi, ne geçmek... belkide hayatımın en güzel yıllarıydı seni özleyerek geçirdiğim zamalar.Pişman değilim...

...hani beklersin de gelmez ya o beklenen günler, her gece özlemle geçerken, uykularında, rüyanda bile onu sayıklarken o senin farkında olmaz ya, işte öyle seviyorum seni, tek bir bakış, tek bir dokunuş, tek bir söz bile parçalamaya yeterken yüreğini, göremediğin bir sevgilidir denizler senin için.Şimdi ben balıkçıyım, yani zaman.. zaman artık benim kontrolümde , hani hep şu geri almak istediğin zaman.. Peki zamanı geri almak mümkün mü ???
iLLuSi0n
Admin
Admin
iLLuSi0n

Aktiflik :
ben karar weremedım siz werin :D Left_bar_bleue999 / 999999 / 999ben karar weremedım siz werin :D Right_bar_bleue

Koç Mesaj Sayısı : 87
Rep Puanı : 1128
Doğum tarihi : 11/04/89
Galatasaray
MesajKonu: Geri: ben karar weremedım siz werin :D   ben karar weremedım siz werin :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 11:34 am

zamanı durduramazsın veya geri alamazsın ama yavaşlatırsın. Eğer sen bir sezyum atomunun ışımasına saniye demezsen (umarım yanlış hatırlamıyorum) eğer 1 dakikayı 60 saniye olarak düşünmezsen sürekli saate bakmak yerine hayalindeki saatlerdeysen bir anı kafana yerleştirip çıkarmazsan balıkçıya gerek kalmaz. çünkü kendi beyninin balıkçısısın zaten. Önemli olan zaman değildir o süreç içinde yapabildiklerindir
CuNo
Üye
Üye
CuNo

Aktiflik :
ben karar weremedım siz werin :D Left_bar_bleue300 / 999300 / 999ben karar weremedım siz werin :D Right_bar_bleue

Oğlak Mesaj Sayısı : 49
Rep Puanı : 554
Doğum tarihi : 09/01/91

MesajKonu: Geri: ben karar weremedım siz werin :D   ben karar weremedım siz werin :D Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 12:28 am

olm bune lan hiç bişe anlamadım uykum var zaten
http://www.ravens.tk

ben karar weremedım siz werin :D
1 sayfadaki 1 sayfası