.. ~ .ı|ı. -Яav3ns- Team.ı|ı. ~..Cs18.SenOyna.Com..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGiriş

Anlamadığım

2 posters
YazarMesaj
Cavush
Moderatör
Moderatör
Cavush

Aktiflik :
Anlamadığım Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Anlamadığım Right_bar_bleue

Akrep Mesaj Sayısı : 74
Rep Puanı : 187
Doğum tarihi : 14/11/91

Anlamadığım Empty
MesajKonu: Anlamadığım   Anlamadığım Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:23 pm

Adamı Mutelemek için Ana bacı sövmesi gerekiyo diyonuz yani ??? Benim Öküz Sığır diye laflar yemem beya baskasının yemesi farketmez seviye yazıp geçiştirilecek şeyler...10 dklık mute nin daha etkili olacagı gorusundeyim ben hala....illiusion konu biraz gereksiz uzadı dersen silebilirsin bu yeni açtıgım şeyi...Ama sizi bilmiyorum ben Sığır dana aptal filan yeyince sonuçta o da hakaret kicklerim...Ban ağır kaçar biraz ama... kick veya mute bencee.....Ayrıca EGOLARI tatmin etme olayı değil... Aynısını yanımda sölesin Gene mutelerim....
^Gothıcq_MtL^
Üye
Üye
^Gothıcq_MtL^

Aktiflik :
Anlamadığım Left_bar_bleue900 / 999900 / 999Anlamadığım Right_bar_bleue

Başak Mesaj Sayısı : 9
Rep Puanı : 11
Doğum tarihi : 03/09/85
Fenerbahçe
Cüzdan
Para Para: 0
Anlamadığım Empty
MesajKonu: Geri: Anlamadığım   Anlamadığım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 10:42 pm

cavush,sen yenısın sanırm...hg aramıza..ßenmde ekLemek istedgm ßişey war ßu konu için...sende haqLısın,husmn we kado da haqLı,ayrıca cengo da...ßurda tamamen kuraLLar haricinde kişi faqtörü de war.ne aLaqa dersen..ßiz herşei taqıntı yapp ßan,kick,mute yaparsaq işimz zor.pLayer kayßetmei deil hedefi ßüyütüp daha coq işi ßiLEn admin we pLayer katmayı hedefLİoruz sw Mize...qimse qimseye hakaret,küfür ws edemez..ßunun cezası ßan gßi oLMasa da oyun içinde sLay,gag ws iLE qüçük cezaLar weriLeßiLİr.Nys uzamsnda ßi yarar yoq..son dicegm şey senn qendi swndeqi admini ßu tarz şeyLerLe şiqayet etmen deiL desteq oLman gerekr...amx_chat hsmn kardeş qeşke gag,kıck yapsaydn....gßi tawsiye de ßuLUnman senn swne we ark.Larna sahip cıqtgnı gösterr....umarm uzun süre aramzda oLursn..aeo hacım.
Cavush
Moderatör
Moderatör
Cavush

Aktiflik :
Anlamadığım Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Anlamadığım Right_bar_bleue

Akrep Mesaj Sayısı : 74
Rep Puanı : 187
Doğum tarihi : 14/11/91

Anlamadığım Empty
MesajKonu: Geri: Anlamadığım   Anlamadığım Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:04 am

bnm elbette o an oyunda bulunan bulunmayan arkadaşlara hem saygım hem sevgim sonsuz her ne yaparlarsa arkalarındayım ama ben her türlü küfrün kick olmasından yanayım...he adam sırf onun için sw den ayrılcaksa öyle adama bizim saten ihtiyacımız yok değil mi?

Anlamadığım
1 sayfadaki 1 sayfası