.. ~ .ı|ı. -Яav3ns- Team.ı|ı. ~..Cs18.SenOyna.Com..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGiriş

GaG :D Konusu

+3
^Gothıcq_MtL^
melih
AnL.
7 posters
YazarMesaj
AnL.
Üye
Üye

Aktiflik :
GaG   :D Konusu Left_bar_bleue10 / 99910 / 999GaG   :D Konusu Right_bar_bleue

Rep Puanı : 17

GaG   :D Konusu Empty
MesajKonu: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 7:58 am

Yav abi eskiden yoktu bu gag yeni modao ldu ya Melihe ve ben ve ca bız eskıden berı hep mıc kullanırız oyunu bıraz daha eğlenceli yapma amaçlı ve buna karşı şikayetçi olna değilde şikayetini dile getirin 1 ya da 2 kiişi gördüm ama adminler direk gag atıyo Şikayetçi olan bildirsin arkadaşım Very Happy Rahatsız oluyosa dahha oaz konusuruz amam bu gag Yiyoı bitriiyo insanı amx_antigag
melih
Üye
Üye

Aktiflik :

Koç Mesaj Sayısı : 8
Rep Puanı : 10
Doğum tarihi : 15/04/90

MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:42 pm

cs yi siz sadece frag için oynuorsunuz biz ise gır gır şamata amaçlı oyun oynarız.
biz yaptığımız şamatada en ufak sewiye aşmayız.ama yoq biz istemioruz diyorsanız o zaman mutele kardesim.ee nerden bilecenizki mutelemeyi cs oynunu bilmionuzki.Adminlerden çavuşpaşa bana bugün mic yüzünden banlarım dedi sustuk arada sırada tt amaçlı konuşuorduk.banlarım diince bende senden korkan senin gibi olsun dedim.banladı girdim oyuna fake nickle anıla ince ses tonuyla sesleniorum gene gırgır amaçlı.ordan çavuşpaşa atladı vede anlaşılan melih harbiden korkmuormuş dedi(yhani burda dalga gçior hani ben fake nickle girdim yha güya cavuspaşada n korktugum için)sonra böle diince bende girdim kaydım burda suçlu olan kimmiş yorumlar gelsin bakalım.cavuşpaşa adminliq bilmiorsun her şeye zıplama.

şu an sw ye girme yasağım var.hep çavuşpaşa yüzünden oldu bunlar.ulan daha tsay atmayı bilmion doru düzgün.Adminliq yapıon yha böle bişe yoq.
AnL.
Üye
Üye

Aktiflik :

Rep Puanı : 17

MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:48 pm

Melihe katılıyorum bu oyun zevk ıcın ılla ses kascan dıye oynama arkadasım hem zaten sıkayetını dıle getıren fazla player gormedım ben Cavuspasa konusundada abii sabahtan beri bütün millet hıle actı gorew yapmadı bız mıcten konusunca bannedddd:Q
^Gothıcq_MtL^
Üye
Üye
^Gothıcq_MtL^

Aktiflik :
GaG   :D Konusu Left_bar_bleue900 / 999900 / 999GaG   :D Konusu Right_bar_bleue

Başak Mesaj Sayısı : 9
Rep Puanı : 11
Doğum tarihi : 03/09/85
Fenerbahçe
Cüzdan
Para Para: 0
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 10:08 pm

saßahtan ߀ri hiLe actı diosunzda arkLar..her admnin ßu hiLe waLL durmunu görme şansı yoq işte...siz mic i inann ßazen aßartıyosnz..ßugünqü oLaya geLince voLqanN ßan atması da coq dogaL çünqüswmzde huzur sağLmaq zorundayız qi sen meLih ßugn haddni aştn..ana ßacı katman senn ne pozisyonda oLdgnu gösterr..sw de konuştuq sennLe gt ßize kanıt getr..sonra hakLıysan konus.oqe aeo
CyRuS>>Can<3
Üye
Üye

Aktiflik :

Akrep Mesaj Sayısı : 4
Rep Puanı : 5
Doğum tarihi : 23/10/93
Fenerbahçe
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 7:11 pm

Gaga Ben(Can) melih anıl başta olmak üzere bir çok kişi karşı biz hep mic le anlasırız ama siz hmn gag atıyosnz gag atmak yerine bizim sesimizden rahatsız olan oyuncu bizi mutelese hem o hemde biz mutlu oluruz ama adminler tamamı gag lıyo:S:S mutelesniz herkez mutlu olur..

Muteyi bilmeyen varsa söylesin ögretiriz

Bilmemek dgl ögrenmemek ayıp Very Happy:D
FRE3 HsmN
Admin
Admin
FRE3 HsmN

Aktiflik :
GaG   :D Konusu Left_bar_bleue999 / 999999 / 999GaG   :D Konusu Right_bar_bleue

Balık Mesaj Sayısı : 41
Rep Puanı : 547
Doğum tarihi : 20/02/87
Fenerbahçe
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 2:24 pm

ama sizde susun denildiğinde susnki laf gelmesn size caN
CyRuS>>Can<3
Üye
Üye

Aktiflik :

Akrep Mesaj Sayısı : 4
Rep Puanı : 5
Doğum tarihi : 23/10/93
Fenerbahçe
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:40 pm

Susun demeyin direk mute hacı xD
FRE3 HsmN
Admin
Admin
FRE3 HsmN

Aktiflik :

Balık Mesaj Sayısı : 41
Rep Puanı : 547
Doğum tarihi : 20/02/87
Fenerbahçe
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:25 am

WALLA BEN PEK KARIŞMYRM MİC OLAYINA CAN KAFAMI ŞİŞRMYN YETER Smile BEN GENELD MUTE YAPYRM SATEN
iLLuSi0n
Admin
Admin
iLLuSi0n

Aktiflik :

Koç Mesaj Sayısı : 87
Rep Puanı : 1128
Doğum tarihi : 11/04/89
Galatasaray
MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:24 am

ben gırgırı severim zaten sw benim frag derdimmi olacak Smile canım sıkılırsa mutelerim ki benden daha mic için gag yediyseniz açık açık yazın. biliyorsunuz ben bazı konularda hassas davranıyorum ve bunlardan biri küfür. bazı küfürleri görmezden gelebiliyorum aq sie gibi ama büyürse o küfürler istenmedik şeyler söyleyebiliyorum ve ban geliyor ardından. Siz yine seviyenizi bozmayın sadece şikayet edin biz playerlar için şikayet hattını boşuna kurmadık.
CuNo
Üye
Üye
CuNo

Aktiflik :
GaG   :D Konusu Left_bar_bleue300 / 999300 / 999GaG   :D Konusu Right_bar_bleue

Oğlak Mesaj Sayısı : 49
Rep Puanı : 554
Doğum tarihi : 09/01/91

MesajKonu: Geri: GaG :D Konusu   GaG   :D Konusu Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:03 pm

lan cs18 de gag atamıyom ayar oldum!!!!
http://www.ravens.tk

GaG :D Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası